0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • 0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Privātuma politika

  1. Galvenā informācija
   
  Laipni lūgti mūsu konfidencialitātes politiku lapā! Kad jūs izmantojat mūsu veikalu pakalpojumus, jūs uzticaties mums ar savu informāciju. Šī konfidencialitātes politika ir paredzēta, lai palīdzētu jums saprast, kādus datus mēs apkopojam, kāpēc mēs to darām, un ko mēs ar to darīt. Kad jūs dalīties ar informāciju ar mums, mēs varam padarīt mūsu pakalpojumus vēl labāk par jums. Piemēram, mēs varam parādīt jums vairāk atbilstošus meklēšanas rezultātus un reklāmas, palīdzēt jums sazināties ar cilvēkiem, vai arī, lai dalītos ar citiem ātrāk un vienkāršāk. Kā jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, mēs vēlamies, lai jūs būtu skaidrs, kā mēs izmantojam informāciju un veidus, kā jūs varat aizsargāt savu konfidencialitāti. Tas ir svarīgi; Mēs ceram, ka jums būs vajadzīgs laiks, lai to rūpīgi izlasīt. Atcerieties, ka jūs varat atrast kontroli, lai pārvaldītu savu informāciju un aizsargāt jūsu privātumu un drošību. Mēs esam mēģinājuši saglabāt to kā vienkāršu, cik iespējams.
   
  2. Tiesības piekļūt, labot un dzēst datus, un iebilst pret datu apstrādi
   
  Mūsu klienti ir tiesības piekļūt, labot un dzēst personas datus, kas attiecas uz viņiem, un iebilst pret šādu datu apstrādei, adresējot rakstisku pieprasījumu, jebkurā laikā. Uzņēmums veic visu iespējamo, lai ieviest piemērotus piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu drošību un privātumu personas datus, un, lai novērstu tā tiek mainīta, bojāti, iznīcināti vai piekļūt nepiederošām trešām personām. Tomēr Sabiedrība nekontrolē katru risku, kas saistīts ar interneta izmantošanu, un tādēļ brīdina Vieta lietotājus iesaistīto darbību un izmantošanu interneta iespējamiem riskiem. Vietne var iekļaut saites uz citām tīmekļa vietnēm vai citiem interneta avotiem. Tā kā uzņēmums nevar kontrolēt šīs tīmekļa vietnes un ārējiem avotiem, Sabiedrība nevar būt atbildīga par nodrošināšanu vai displejā šīm tīmekļa vietnēm un ārējiem avotiem, un nevar būt atbildīgs par saturu, reklāmu, produktiem, pakalpojumiem vai jebkādu citu materiālu pieejami, vai no šīm tīmekļa vietnēm vai ārējiem avotiem.
   
  3. Vadība personas datu
   
  Jūs varat apskatīt vai rediģēt savu personas datus internetā daudziem mūsu pakalpojumiem. Jūs varat arī izdarīt izvēli par mūsu kolekcijas un jūsu datu izmantošanu. Kā jūs varat piekļūt vai kontrolēt jūsu personas dati būs atkarīgs no tā, kuras pakalpojumus jūs izmantojat. Jūs varat izvēlēties, vai vēlaties saņemt reklāmas paziņojumus no mūsu veikala pa e-pastu, SMS, fizisko pastu un telefonu. Ja saņemat reklāmas e-pasta vai īsziņas no mums, un vēlētos, lai atteiktos, jūs varat darīt, sekojot norādījumiem šajā ziņojumā. Jūs varat arī izdarīt izvēli par saņemšanu reklāmas e-pasta telefona zvaniem, un pastu, apmeklējot un pierakstoties Uzņēmuma Reklāmas Communications Manager, kas ļauj jums, lai atjauninātu kontaktinformāciju, pārvaldīt kontaktpersonu preferences, atteikties no e-pasta abonementu, un izvēlēties, vai savu kontaktinformāciju ar mūsu partneriem dalīties. Šīs izvēles neattiecas uz obligāto pakalpojumu saziņai, kas ir daļa no konkrētu veikalu pakalpojumus.
   
  4. Informācija, ko iegūstam
   
  Mūsu veikals apkopo datus, lai efektīvi darbotos un sniegtu jums vislabāko pieredzi ar mūsu pakalpojumiem. Jūs sniedzat daži no šiem datiem tieši, piemēram, tad, kad jūs izveidot personīgo kontu. Mēs iegūt kādu no tā, reģistrējot to, kā jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, piemēram, izmantojot tehnoloģijas, piemēram, cepumi, un saņemt kļūdu ziņojumus vai lietošanas datus, izmantojot programmatūru, kas darbojas jūsu ierīcē. Mēs arī iegūt datus no trešajām personām (ieskaitot citu uzņēmumu). Piemēram, mēs papildinātu datus mēs apkopojam, iegādājoties demogrāfiskos datus no citiem uzņēmumiem. Mēs arī izmantot pakalpojumus no citu uzņēmumu, lai palīdzētu mums noteikt atrašanās vietu, pamatojoties uz jūsu IP adresi, lai pielāgotu noteiktus pakalpojumus jūsu atrašanās vietu. Apkopotie dati ir atkarīgs no pakalpojumiem un izmantotajām funkcijām.
   
  5. Kā mēs izmantojam jūsu informāciju
   
  Mūsu veikals izmanto apkopotie dati par trim galvenajiem mērķiem: darboties savu uzņēmējdarbību un sniegt (tostarp uzlabojot un personalizācijai) mūsu piedāvātos pakalpojumus, lai nosūtītu paziņojumus, tostarp reklāmas paziņojumiem, un, lai parādītu reklāmas. Veicot šos mērķus, mēs apvienojam apkopotie dati, izmantojot dažādus veikalu pakalpojumiem, kurus izmanto, lai dotu jums vairāk bezšuvju, konsekventu un personalizētu pieredzi. Tomēr, lai uzlabotu privātumu, mēs esam izveidojuši tehnoloģiskos un procesuālās garantijas, kas paredzētas, lai novērstu atsevišķus datu kombinācijas. Piemēram, mēs uzglabāt datus mēs apkopojam no jums, kad jums ir neautentificētus (nav parakstīts) atsevišķi no jebkuras konta informāciju, kas tieši var identificēt, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi vai tālruņa numuru.
   
  6. Kopīgojot informāciju

  Mēs dalīties ar jūsu personas datus ar jūsu piekrišanu vai, ja nepieciešams, lai pabeigtu jebkuru darījumu vai sniegt jebkādu pakalpojumu, ko esat pieprasījis vai pilnvarotu. Piemēram, mēs dalīties ar jūsu saturu ar trešajām pusēm, ja jums pastāstīt mums to darīt. Kad jūs sniegt maksājumu datus, lai veiktu pirkumu, mēs dalīties maksājumu datus ar bankām un citām organizācijām, kas apstrādā maksājumu darījumus vai sniedz citus finanšu pakalpojumus, un krāpšanas novēršanai un kredītriska mazināšanu.
   
  7. Drošība

  Mēs izmantojam progresīvas tehnoloģijas, un mūsu tīmekļa vietnē ir ieviesti attiecīgi drošības pasākumi, lai aizsargātu pret jebkādu mūsu saņemtu datu un informācijas zaudēšanu, tās ļaunprātīgu izmantošanu vai mainīšanu. Mēs nepārtraukti cenšamies aizsargāt jebkādu šādu datu un informācijas konfidencialitāti, kā arī uzlabot mūsu drošības pasākumus. Tomēr mēs nevaram garantēt un jums nevajadzētu sagaidīt, ka jebkuri no jums saistībā ar mūsu pakalpojumiem saņemtie vai kā citādi iegūtie dati un informācija vienmēr paliks privāti un droši. Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem zudumiem, kurus izraisījuši notikumi, kurus mēs nekādi nevarējām ietekmēt.

  8. Sīkdatņu izmantošana

  Sīkdatnes mēs izmantojam, lai uzlabotu jums sniegtos pakalpojumus. Izmantotās sīkdatnes neapkopo personu identificējošu informāciju un tās neizmanto, lai noteiktu jūsu identitāti. Ja jūs nepiekrītat to izmantošanai, tad jūs varat attiecīgi konfigurēt savu pārlūkprogrammu, lai ikreiz saņemtu paziņojumu sīkdatņu saņemšanu un atteikšanās iespējām no to pieņemšanas. Sīkdatnes var tikt izmantotas, lai reģistrētu informāciju par vietnes lapām saistībā ar īpašiem produktiem un pakalpojumiem, kurus jūs esat pārlūkojis mūsu Vietnē. Tās mums sniedz vispārīgu lietojuma statistiku, lai mums ļautu uzlabot šo vietni, kā arī sniegt jums informāciju, kas jūs varētu interesēt.

  9. Sazināšanās ar jums

  Neraugoties uz citu personas informāciju, mums ir svarīgi saglabāt derīgu kontaktinformāciju, lai sazinātos ar jums, kad vien tas ir nepieciešams. Tai mainoties, jums vienmēr ir jāatjaunina sava kontaktinformācija, sazinoties ar mums ar e-pasta starpniecību vai kādā citā veidā. Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem jūsu kļūmes vai bezdarbības dēļ tāpēc, ja jūs nebūsiet atjauninājuši savus personas datus un kontaktinformāciju.
  Ja jums ir kādi jautājumi saistībā ar mūsu Privātuma politiku, vai arī jūs vēlaties piekļūt, grozīt, labot vai dzēst jebkuru personas informāciju, kas ir mūsu rīcībā par jums, sazinieties Lūdzu ar mums.