0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • 0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Apple iPhone X 64GB Silver DE

  Produkta kods: Apple iPhone X 64GB Silver DE
  Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  917.20€
  Līzinga kalkulātors
  Maksājums mēnesī
  Pirmā iemaksa %
  91.72 €
  Likme
  %
  Termiņš
   

  Kredītu kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme.
  Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti noformējot līgumu.

  iphone x lifestyle

  Nākotne vienmēr pienāk

  Un iPhone X tam ir vislabākais pierādījums. Iespaidīgais 5,8 collu ekrāns ne tikai nosedz visu telefona priekšpusi, bet arī piedāvā iespaidīgu izšķirtspēju un teicamu krāsu toņu atspoguļojumu. Un plašo ekrānu ar saturu piepildīt nozīmēts šobrīd jaudīgākais no Apple procesoriem – A11. Šāds salikums veido vienu no iekārojamākajiem telefoniem tirgū. Protams, ka arī ierīces cena to vēlreiz apliecina.

  Nezūdošs skaistums

  iPhone X izskatās labi. Tā korpusu apvij augstākās kvalitātes nerūsējoša tērauda josla. Ierīces priekšpuse un aizmugure ir veidotas no īpaši izturīga stikla – iespējams no izturīgākā stikla, kāds jebkad ticis izmantots telefonu ražošanā. Un labs dizains nebeidzas pie lieliska izskata – ražotājam ir izdevies panākt, ka iPhone X mitruma un putekļu drošība atbilst starptautiskā sertifikāta IP 67 prasībām. Starp citu, neskatoties uz plašo ekrānu, telefons ir ērti pārvaldāms ar vienu roku!

  iphone x lifestyle
  iphone x lifestyle

  Atklāj virsotnes

  Telefona aprīkojums ļauj iepazīt mobilās pasaules augstākās virsotnes. Un, ja meklēt galējās robežas digitālajā pasaulē kļūst apnicīgi, tad satvert reālās dzīves notikumus palīdzēs atjaunota un pilnveidota divu lēcu kamera. Ar to iegūtie attēli ļaus atgriezties mobilās pasaules tīklos jau kā īstam māksliniekam. Atliek vien piebilst to, kas nevienam vairs nav noslēpums – modi mobilo telefonu pasaulē tagad diktēs iPhone X.